امروز یکشنبه 12 تیر 1401 و شما در هشتمين انديشمند هستيد بخش جديد دانش کاپ را از دست ندهيد

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
5 9021 bahar2100
264 83299 parisa1384
1 6488 admin-alireza
  • http://2o0.ir/barem1096.html
  • http://2o0.ir/dars-azad-2.html
  • http://2o0.ir/dars-azad.html
  • http://2o0.ir/t-10-1.html
  • http://2o0.ir/zi-10-95.html
  • http://2o0.ir/r-7-95.html
توجه توجه !! اطلاعیه مشکل دسترسی به فایل های سایت

توجه توجه :

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای سایت بنا بر تشخیص تیم فنی صبا سرویس دانش کاپ و هشتمین اندیشمند از فروردین 96 متوقف گردید اما دسترسی به تمام مطالب ( حدود 400 فایل ویژه و عالی ) که در زمان 5 سال فعالیت سایت بر روی وبگاه منتشر گردیده است قابل استفاده است .

نکته دانلود: در صورتی که لینک دانلود برای شما کار نکرد و اگر ابتدای لینک دانلودمثلا « up.site.ir » بود کافیست که آن را به « up.2o0.ir » تغییر دهید لینک برای شما کار خواهد کرد و فایل درخواستی دانلود خواهد گردید.

توجه برای آن دست از افرادی که از کاربران همیشگی هشتمین اندیشمند بوده اند :

تیم فنی هشتمین اندیشمند انشالله با یک پروژه بزرگ تر در سال های آینده در خدمت شما خواهد بود.

و من الله توفیق 

مدیریت دانش کاپ - فروردین 97

اصلاحیه بخش های از درس اول جغرافیای دهم برای همه رشته های نظری و فنی پایه دهم

بسم الله الرحمن الرحیم 

دوستان دانش کاپی ! سلام . متوجه شده ایم که برخی مطالب درس نخست جغرافیای دهم دچار اشتباهات و اشکالاتی می باشد به همین منظور در ادامه پست به  بررسی و اطلاعیه برای دانش آموزان رشته های نظری ( رشته علوم تجربی ؛ رشته ریاضی فیزیک ؛ رشته علوم انسانی ) و رشته های فنی حرفه ای و هنرستان (تمام شاخه های فنی  و کار و دانش ) مناسب است 

جهت دریافت مطالب بیشتر به ادامه مطلب بروید.

سپاس

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی آماده شده و هیچ گونه کپی برداری دلیلی ندارد!

*برای دریافت جدید ترین کتاب های آموزشی و همچنین دریافت نکته به نکته مواد آموزشی متوسطه اول و دوم به ویژه متوسطه دوم و سال دهم می توانید هم اکنون به کانال ما مراجعه کنید برای این کاردر DANESHCUP@ جوین شوید و از امکانات کانال تلگرامی ما نیز استفاده نمایید.

----------------------------

باسلام خدمت شما دانش آموزان دهم و کاربران دانش کاپی :

به استحظار میرساندبه دلیل اینکه کتاب آموزشی جغرافیای دهم امسال سال اول چاپ خود را تجربه میکند برخی اشتباهات نگارشی ؛ عددی و محتوایی در درس اول مشاهده شده است که لازم دانستیم که آن ها را گوش زد کنیم البته باید به استحظار برسانیم که این موارد در جدول بخش های صفحه سه و برای مثال در عنوان بخش جنگلی خزر است که باید بخش معتدل خزری نوشته شود همچنین در بخش شرجی باید بخش گرم وشرجی نوشته شود همچنین میزان بارش مناطق گرم و شرجی طبق آمار دویست و پنجاه میلی متر و میزان رطوبت هشتاد درصد است و از این نوع اشتباهات در این محتوا ها به وجود آماده لطفا از دبیر خود مطالب صحیح را جویا شده وتنها به مطالب این پایگاه اینترنتی بسنده نکنید.


نکته ی مهم :

*ممکن است مطالب فوق دارای اشکال باشد بنابراین به هیچ وجه فقط به مطالب بالا استناد نکنید و از افراد آگاه (دبیر - کتب کمک آموزشی و... ) اطلاعات کسب نمایید .

درصورتی که این موضوع و مطالب کتاب هیچ مشکلی ندارد یا مشکلات درس نخست محدود است اطلاع دهید.


*میتوانید اصلاحاتی که دیده اید را در بخش نظرات بنوسید توجه کنید تایید نظرات دارای اصلاحات در این مطلب به هیچ عنوان تاییده ی صحت مطالب نیست .


*در پایگاه اینترنتی مدتی قبل نمونه سوال  جغرافیای درس اول دهم انتشار یافت که بر اساس مطالب کتاب تالیف شده بود در صورتی که مشکلی در آن بخش وجود داشت تغییر دهید و حتما اطلاع دهید.
باتشکر - تالیف و نگارش مطالب دانش کاپ ایران 

کپی برداری ممنوع 


کپي برداري ممنوع يعني چه؟کليک کنيد