امروز پنجشنبه 09 تیر 1401 و شما در هشتمين انديشمند هستيد بخش جديد دانش کاپ را از دست ندهيد

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
5 9016 bahar2100
264 83254 parisa1384
1 6483 admin-alireza
  • http://2o0.ir/barem1096.html
  • http://2o0.ir/dars-azad-2.html
  • http://2o0.ir/dars-azad.html
  • http://2o0.ir/t-10-1.html
  • http://2o0.ir/zi-10-95.html
  • http://2o0.ir/r-7-95.html
توجه توجه !! اطلاعیه مشکل دسترسی به فایل های سایت

توجه توجه :

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای سایت بنا بر تشخیص تیم فنی صبا سرویس دانش کاپ و هشتمین اندیشمند از فروردین 96 متوقف گردید اما دسترسی به تمام مطالب ( حدود 400 فایل ویژه و عالی ) که در زمان 5 سال فعالیت سایت بر روی وبگاه منتشر گردیده است قابل استفاده است .

نکته دانلود: در صورتی که لینک دانلود برای شما کار نکرد و اگر ابتدای لینک دانلودمثلا « up.site.ir » بود کافیست که آن را به « up.2o0.ir » تغییر دهید لینک برای شما کار خواهد کرد و فایل درخواستی دانلود خواهد گردید.

توجه برای آن دست از افرادی که از کاربران همیشگی هشتمین اندیشمند بوده اند :

تیم فنی هشتمین اندیشمند انشالله با یک پروژه بزرگ تر در سال های آینده در خدمت شما خواهد بود.

و من الله توفیق 

مدیریت دانش کاپ - فروردین 97

تحریم کامل سایت سکوی علم

بسم الله الرحمن الرحیم


باسلام خدمت تمامی کاربران هشتمین اندیشمند امروز ما از رفتار بچگانه و نامری سایت سکوی علم به ستوه


 امدیم و این سایت را تحریم می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید

عوامل و علت های تحریم سکوی علم که واقعا بر حق بوده 1- هک وبلاگ ها و سایت های درسی مهم توسط سکوی علم همانند هک وب درسی و اقدام به هک وبلاگ عرش و همین طور سایت قدرتمند هشتمین اندیشمند که با تلاش 24 ساعته پشتیبانان انلاین این مشکلات حل شد. 2-ریپ و کپی برداری از قالب های اختصاصی و مفید ما و استفاده ان توسط سکوی علم در موقعیتی که ما کپی برداری و ریپ را حرام دانسته بودیم قالب های ریپ شده توسط مدیریت این سایت : 1- قالب آپلود سنتر هشتمین اندیشمند ورژن 1.7 2-قالب اسکینک ورژن 6 (طراحی و کد نویسی شده توسط اسکنیک) 3-قالب تبادل لینک هشتمین اندیشمند 4-و.... 3- این سایت مطالب مفید و کاربردی ما را که اعلام کرده بودیم کپی بردای از ان حرام است کپی کرده ! 4- مدیریت این سایت ایده برداری از ما را شروع کرده است هنگامی که ماسیستم مثل افزایش بازدید تبادل بنر تبادل لینک افزایش ادد یاهو طراحی سایت و.... و.... را طراحی کردیم چند روز بعد همانند ما این بخش ها را ساخت و در این وقت ما عصبی شدیم که قالب های بخش های ما را کپی می کرد و در بخش ها تعویه می کرد.! 5- فروش فایل های رایگان داخل اینترنت به قیمت گزاف به کاربران بدبخت و بیچاره خود همانند اسپمر میهن بلاگ و... که توسط پلیس فتا تحریم و مجازات دارد.! و هزاران دلیل دیگر که قادر به نوشتن ان نیستم! این متن با مدیر و نویسندگان سکوی علم است : مدیریت و نویسند های سکوی علم دیگر به هشتمین اندیشمند نیاید از مطالب ما دیگر استفاده نکنید شما حق ندارید به هشتمین اندیشمند بیاید و از نظر ما حرام است و ما راضی به استفاده از منابع و وقت وهزینه ما نیستیم . جناب مدیریت سایت مخرب از مطالب گرافیکی ما استفاده نکنید مدیریت هشتمین اندیشمند - شخص علی رضا نظام زاده - یاعلی

کپي برداري ممنوع يعني چه؟کليک کنيد