امروز شنبه 11 تیر 1401 و شما در هشتمين انديشمند هستيد بخش جديد دانش کاپ را از دست ندهيد

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
5 9020 bahar2100
264 83296 parisa1384
1 6486 admin-alireza
  • http://2o0.ir/barem1096.html
  • http://2o0.ir/dars-azad-2.html
  • http://2o0.ir/dars-azad.html
  • http://2o0.ir/t-10-1.html
  • http://2o0.ir/zi-10-95.html
  • http://2o0.ir/r-7-95.html
توجه توجه !! اطلاعیه مشکل دسترسی به فایل های سایت

توجه توجه :

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای سایت بنا بر تشخیص تیم فنی صبا سرویس دانش کاپ و هشتمین اندیشمند از فروردین 96 متوقف گردید اما دسترسی به تمام مطالب ( حدود 400 فایل ویژه و عالی ) که در زمان 5 سال فعالیت سایت بر روی وبگاه منتشر گردیده است قابل استفاده است .

نکته دانلود: در صورتی که لینک دانلود برای شما کار نکرد و اگر ابتدای لینک دانلودمثلا « up.site.ir » بود کافیست که آن را به « up.2o0.ir » تغییر دهید لینک برای شما کار خواهد کرد و فایل درخواستی دانلود خواهد گردید.

توجه برای آن دست از افرادی که از کاربران همیشگی هشتمین اندیشمند بوده اند :

تیم فنی هشتمین اندیشمند انشالله با یک پروژه بزرگ تر در سال های آینده در خدمت شما خواهد بود.

و من الله توفیق 

مدیریت دانش کاپ - فروردین 97

تجهیز کتابخانه های مدارس با تمرکز بر کتاب های کاغذی +دهم

بسم الله الرحمن الرحیم

سرپرست معاونت پرورشی آموزش وپرورش از تجهیز کتابخانه های مدارس با اولویت کتاب های کاغذی خبر داد.

برای دریافت مطالب بیشتر به ادامه مطلب بروید.

به گذارش واحد اخبار ایران و جهان دانش کاپ و به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان :


مهدی فیض سرپرست معاونت پرورشی آموزش وپرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تجهیز کتابخانه های مدارس و بهره گیری از کتاب های الکترونیک عنوان کرد: تجهیز کتابخانه ها در دستور کار معاونت پرورشی قرار دارد اما بیشترین تمرکز در این حوزه مربوط به تجهیزکتاب های کاغذی است. وی ادامه داد: با وجودی که کتاب های الکترونیک ارزان تر بوده، دسترسی به آن راحت تر و امکان انتشار سریعتری دارند اما کتاب‌های کاغذی تاثیرگذاری بیشتری در روند کتابخوانی داشته بنابراین براین نوع کتاب هامتمرکز هستیم. سرپرست معاونت پرورشی آموزش وپرورش اظهار داشت: تجهیز کتابخانه‌های مدارس در دستور کار قرار دادیم چراکه برای تربیت دانش آموزان متفکر این امر ضروری است و دانش ‌‌آموزان متفکر و خلاق از چنین فضاهایی تربیت می‌شوند. فیض بیان کرد: در تجهیز کتابخانه ها باید افرادی هم به هدایت دانش آموزان بپردازند که برای این زمینه هم برنامه ریزی کردیم. تا مسیری صحیح برای حرکت پیش روی دانش آموز قرار گیرد. وی در خصوص تشریح و چگونگی تجهیز کتابخانه های مدارس گفت: این مساله در 2 گروه شامل ارائه کتاب های کمک کننده ها تبیین موضوعات درسی و گروه بعدی فارغ از مسائل درسی به آموزه های دیگری متناسب با سن دانش آموزان می پردازد. انتهای پیام

کپي برداري ممنوع يعني چه؟کليک کنيد