امروز پنجشنبه 09 تیر 1401 و شما در هشتمين انديشمند هستيد بخش جديد دانش کاپ را از دست ندهيد

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
5 9016 bahar2100
264 83254 parisa1384
1 6482 admin-alireza
  • http://2o0.ir/barem1096.html
  • http://2o0.ir/dars-azad-2.html
  • http://2o0.ir/dars-azad.html
  • http://2o0.ir/t-10-1.html
  • http://2o0.ir/zi-10-95.html
  • http://2o0.ir/r-7-95.html
توجه توجه !! اطلاعیه مشکل دسترسی به فایل های سایت

توجه توجه :

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای سایت بنا بر تشخیص تیم فنی صبا سرویس دانش کاپ و هشتمین اندیشمند از فروردین 96 متوقف گردید اما دسترسی به تمام مطالب ( حدود 400 فایل ویژه و عالی ) که در زمان 5 سال فعالیت سایت بر روی وبگاه منتشر گردیده است قابل استفاده است .

نکته دانلود: در صورتی که لینک دانلود برای شما کار نکرد و اگر ابتدای لینک دانلودمثلا « up.site.ir » بود کافیست که آن را به « up.2o0.ir » تغییر دهید لینک برای شما کار خواهد کرد و فایل درخواستی دانلود خواهد گردید.

توجه برای آن دست از افرادی که از کاربران همیشگی هشتمین اندیشمند بوده اند :

تیم فنی هشتمین اندیشمند انشالله با یک پروژه بزرگ تر در سال های آینده در خدمت شما خواهد بود.

و من الله توفیق 

مدیریت دانش کاپ - فروردین 97

انتخاب یک آنتی ویروس قوی در تامین امنیت سیستم شما بسیار مهم است . در این تاپیک قصد داریم روش ها و معیار های یک آنتی ویروس خوب را مورد بررسی قرار دهیم . آموزش را در ادامه مطلب مشاهده کنید ...

توجه : این مطلب اختصاصی سایت هشتمین اندیشمند بوده و هر گونه کپی برداری نجاز نیازمند به ذکر این سایت به عنوان منبع و درج یک لینک در پست ارسال می باش ...

آنتی ویروس نصب کنید .

شاید با خود بگویید نصب آنتی ویروس ساده ترین راهی است که میتواند موجب تامین امنیت سیستم شما باشد . انتخاب یک آنتی ویروس مناسب میتواند میزان امنیت نرم افزاری شما را تا حد زیادی افزایش دهد . برای انتخاب آنتی ویروس معیار های متفاوتی وجود دارد .

دقت در اسکن :

انتخاب یک آنتی ویروس دقیق با پارامتر های مناسب برای تشخیص فایل های مناسب امری مهم است . طبق آخرین تست های انجام شده توسط وبسایت معتبر AV Test آنتی ویروس بیت دیفند دارای بیشترین قدرت در تشخیص فایل هاست ...

رابط کاربری و طراحی :

رابط کاربری یک نرم افزار میتواند یکی از مهمترین معیار های انتخاب شما باشد . یک آنتی ویروس خوب باید دارای رابط کاربری زیبا و در عین حال حرفه ای برای دسترسی سریع به بخش ها و امکانات مختلف برنامه باشد .

حجم مناسب

آنتی ویروس ها همیشه روی سرعت و قدرت عمومی سیستم تاثیر می گذارند . انتخاب یک آنتی ویروس که حجم کمی در عین حال کاربرد بالا دارند میتواند سرعت سیستم شما را معمول نگه دارد . در میان تمامی آنتی ویروس ها محصولات ESET که حجمی بین 60 الی 70 مگابایت دارند بهترین در این زمینه هستند .

آپدیت های مفید :

بروزرسانی های مفید یک نرم افزار در کارکرد آن نقش مهمی ایفا میکنند . آپدیت های یک آنتی ویروس باید کم حجم باشند و در سرور های مختلف و قدرتمند آپلود شوند . همچنین اطلاع شرکت سازنده از آخرین بد افزار ها بسیار مهم است .

امکانات :

خب وقتی صحبت از آنتی ویروس خوب میشود قطعا امکانات حرف مهمی میزنند . امکانات و قابلیت های یک نرم افزار بسیار در تامین امنیت سیستم تاثیر دارد .

برنده در نهایت محصولی به غیز از ESET Smart Security نیست . برگ برنده این محصول نرم افزاری در پشتیبانی از تمامی سیستم ها حتی قدیمی ترین آنهاست . حجم کم و قدرت تشخیص بالا در پیدا کردن بد افزار این نرم افزار نسبت به سایر محصولات امنیتی متفاوت ساخته